Total harmoni med nya MP C401 SP/SRSP

Harmonisera utskriftsparken med nya lösningar från Nashuatec! 

Nu lanseras Nashuatecs nya multifunktionslösningarna MP C401 SP och MP C401SRSP. Två nya enheter för A4 i fullfärg som harmoniserar med Nashuatecs A3 sortimentet.

Dessa nya lösningar bygger på samma mjukvaruplattform som Nashuatecs A3-sortiment. Detta ger bl.a. tillgång till en 9 tums färgdisplay med vår enkla användarvänliga intuitiva hemmaskärm.

Detta gör att vi kan erbjuda ett harmoniserat produktsortiment med A3-och A4 multifunktionslösningar.

Några fördelar:

• Tidsbesparande, snabba utskrifter med 40 sidor i fullfärg i minuten
• Innovativ användarpanel med pekskärm
• Avancerad controller med kraftfull prestanda
• Superb bildkvalitet
• Dubbelsidigt som standard
• Utskrift från/skanna till USB/SD kort
• Sortering med häft (MP C401SRSP)
• Tyst utskrifts läge
• Skanna PDF/A

MP C401SP har bl.a. en utskriftshastighet på 40 knivskarpa färgsidor per minut, en unik intuitiv användardisplay, stor papperskapacitet och ikonbaserad drivrutin.

 

 

 

 

Nashuatec MP C401SRSP är en kompakt multifunktions lösning för färgutskrifter i A4 med inbyggd efterbehandlare för hög effektivitet på kontoret.

 

 

 

 

Offert/demonstration: info@oneoffice.se
Ring oss: 08-515 11 890

Nyheter

Vi är rikstäckande!

Vi är överallt

One Office

Minos väg 9
134 44, Gustavsberg
Tel: 08-515 11 890
Öppet: Vardagar 08:00 - 17:00
Webshop: Dygnet runt
Hemsida: http://www.oneoffice.se
Email: info@oneoffice.se
BG: 193-2581
Org.nr: 556935-6537

Vi innehar F-skattsedel!