Personal

Vi som förenklar din vardag!

Richard Ternestin

Affärsutvecklare/försäljning

Maila mig: richard@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 98


Alexander Bengtsson

Affärsutvecklare/ekonomi

Maila mig: alexander@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 95


Tommy Schibort

Förbättringskonsult

Maila mig: tommy@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 97

Armen Ararat

Förbättringskonsult

Maila mig: armen@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 92

Victor Croneld

Förbättringskonsult

Maila mig: victor@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 94

Gabriel Issa

Förbättringskonsult

Maila mig: gabriel@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 96

Emelie Helling

Office Manager/Ekonomi

Maila mig: emelie@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Michael Holmgren

Chaufför/montör

Maila mig: michael@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 91

Suzan Minassian

Redovisningsansvarig/Ekonomi

Maila mig: suzan@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 99

Vakthund

Leon

Maila oss: info@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Nyheter

Vi är rikstäckande!

Vi är överallt

Varför välja oss?

One Office

Bällstavägen 10
168 65, Bromma/Sundbyberg
Tel: 08-515 11 890
Öppet: Vardagar 08:00 - 17:00
Webshop: Dygnet runt
Hemsida: https://www.oneoffice.se
Email: info@oneoffice.se
BG: 193-2581
Org.nr: 556935-6537

Vi innehar F-skattsedel!

One Office lager

Landsvägen 65
172 65, Sundbyberg
Tel: 08-515 11 890
Öppet: Vardagar 08:00 – 17:00
Webshop: Dygnet runt

Begär offert