Personal

Vi som förenklar din vardag!

 

Richard Ternestin

Grundare

Maila mig: richard@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 98

Alexander Bengtsson

Grundare

Maila mig: alexander@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 95

Martin Sjöö

Förbättringskonsult

Maila mig: martin@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 92

Gabriel Grafling

Projektledare kontorsrenoveringar

Maila mig: gabriel@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Pierre Eklund

Förbättringskonsult

Maila mig: pierre@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 94

Paloma Lundqvist

Förbättringskonsult

Maila mig: paloma@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 91

Joakim Lindberg

Förbättringskonsult

Maila mig: joakim@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 96

Emelie Helling

Office Manager/Ekonomi

Maila mig: emelie@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Simon Björk

Chaufför/montör

Maila mig: montering@oneoffice.se
Ring mig: 073-518 58 93

Conny

Senior IT Specialist

Maila mig: conny@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

John

Junior IT Specialist

Maila mig: john@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Vakthund

Leon

Maila oss: info@oneoffice.se
Ring mig: 08-515 11 890

Nyheter

Vi är rikstäckande!

Vi är överallt

Beställ gratis kataloger

Företag (obligatorisk)

Ditt namn (obligatorisk)

Adress (obligatorisk)

Postnr (obligatorisk)

Vilken katalog (obligatorisk)

One Office

Bällstavägen 10
168 65, Bromma/Sundbyberg
Tel: 08-515 11 890
Öppet: Vardagar 08:00 - 17:00
Webshop: Dygnet runt
Hemsida: http://www.oneoffice.se
Email: info@oneoffice.se
BG: 193-2581
Org.nr: 556935-6537

Vi innehar F-skattsedel!

Varför välja oss?

Begär offert